Podpořte Mary’s Meals divadelní hrou

Od Ondroid

Přinášíme vám zde na stránkách hru „Baťoh plnej štěstí“ od autorky paní Ivy Ryzové. Děkujeme za její poskytnutí. „Je to příběh o dokonalém kruhu. Vznik divadelní hry „Baťoh plnej štěstí“, kterou má ve svém repertoáru divadelní spolek Acord ze Slatiňan, je důkazem o síle poselství, kterou přináší činnost Mary’s Meals. Zároveň ukazuje, že otevřená lidská srdce a ochotné ruce motivované nesobeckým přístupem k jiným lidem dokážou z mála vytvořit velké věci“, píše se na stránkách Mary’s meals.

Než hru nastudujete, prosím přečtěte si pár článků ke hře, podívejte se na dokument o organizaci Mary’s meals, protože tato hra je inspirována bohulibou prací této skvělé společnosti.

V článku na stránkách organizace se dozvíte více o hře „Baťoh plný štěstí“ i o autorce paní Ivě Ryzové a dovadelním souboru Acord ze Slatiňan.

Určitě ale, pokud hru nacvičíte a budete ji hrát, nezapomeňte na to, že ji můžete věnovat jako dobrovolný příspěvek krásné činnosti organizace Mary’s meals a třeba se tím zapojit aktivně do nasycení téměř 2 a půl milionu dětí po celém světě. A to je přeci moc fajn.
Hru můžete spojit i s „Batůžkovým projektem“ a třeba jako vstupné vyzvat návštěvníky k tomu, aby připravili takové školní batůžky pro chudé děti –


Na konec ocitujeme z článku na stránkách organizace Mary’s meals: Mockrát děkujeme všem divadelníkům i báječným divákům, kteří otevřeli svá srdce myšlence, jež pomocí jídla podávaného ve školách reálně mění lidské životy

Child 31 – Příběh Mary’s Meals | české titulky