Jak pomáhat?

Spolek GreenBus z.s. je nezisková malá organizace, která vznikla, aby dělala dobré skutky. Jeden snad fajn skutek je i web ochotnik.cz. Pokud Vám Ochotník dobře posloužil, můžete spolku pomoci i Vy nějakou kačkou.

Máte více možností ….

Máme transparentní účet

Tak jako naše pomocné ruce jsou otevřené každému, kdo je opravdu potřebuje, tak i tok finančních prostředků našeho spolku je otevřen všem k nahlédnutí prostřednictvím níže uvedeného odkazu. Děkujeme, že nám přispíváte.

Líbí se Vám náš spolek? Pošlete nám symbolickou stokorunu na náš účet jako dar na aktivity a život spolku. Stačí si načíst vyobrazený QR kód. Moc děkujeme.

Obchod solidarity

Ochotník je takový symbolický e-shop – tržnice Vašich nápadů. Občas Vás požádáme o pomoc třeba právě prostřednictvím našeho tržiště o konkrétní pomoc a nebo nabízíme tuto možnost i někomu, kdo pomoc potřebuje. Děkujeme 🙂

Nákup v oblíbeném eshopu

Nákupem zboží v oblíbeném eshopu přispějete našemu spolku Green Bus z.s. a přitom nezaplatíte ani korunu navíc. Je to velmi jednoduché… níže si vyberte svůj oblíbený obchod, klikněte na něj a nakupujte jako obvykle (celý proces nákupu je úplně stejný, včetně cen) ››

Více informací o této aplikaci získáte na partnerském webu www.givt.cz.

Pomoc partnerů

Líbí se Vám naše webové stránky? Jejich tvorbu realizoval wedesigner Bc. Martin Vrbeník (www.epartak.cz). Po vzájemné dohodě s tímto partnerem, nabízíme možnost propagace vaší firmy na našem webu. V případě využití služeb výše uvedené firmy zároveň přispějete naší organizaci finanční částkou ve výši 5 -15% z celkové ceny realizovaného projektu. Například:

Ještě si nejste jisti svoji investicí. Podívejte se na některé realizace Eparťáka. Říká se, že: “Firma, která není vidět na internetu, jako kdyby nebyla” a v době různých pandemií, toto tvrzení platí dvojnásobně.

Nyní už stačí vyplnit níže uvedený formulář. Děkujeme Vám za vstřícnost 🙂

Vybraná hodnota: 10000