Přeskočit na obsah

Poděkování

  Rád bych zde poděkoval všem „zakladatelům“ katalogu divadelních her. Začínali jsme před mnoha lety na webu: divadelnihry.sweb.cz
  Autoři stránek byli: Honza Kafka, Vráťa Ansorge, Jirka Pešek, Honza Havrlant a P. Antonín Forbelský.

  Všichni už jsou dnes ze studentů podnikatelé a s farářů děkani.
  Tehdy jsme plánovali hlavně katalog, databázi (nejen) křesťanských divadelních her, ale teď tyto stránky již otevíráme všem slušným hrám, scénkám, scénářům a dílům všech ochotníků, autorů i spisovatelů.
  Tak se tyto stránky posunují k většímu počtu návštěvníků a sekce náboženských her tu zůstává jako jedna z více kategorií. Těch kategorií je tu teď také mnohem více a budou přibývat, jak budeme stránky testovat.
  V současné době se o stránky stará Ondra Martinek. Děkujeme i panu Jiřímu Suchému za perfektní spolupráci na těchto nových stránkách.
  Pokud máte Vy nebo někdo z vašich přátel k dispozici nějakou pěknou divadelní hru, dejte mi, prosím, vědět na můj e-mail. Budu vděčný i za všechny ohlasy na tuto stránku. Fajn bude, pokud se zaregistrujete, ať o vás víme a můžeme být v kontaktu.
  Divadelní hry najdete v katalogu her. Pokud si některou hru vyberete, pošlete mi, prosím, stručný vzkaz na  info@ochotnik.cz


  Update cookies preferences